• Tel: 0224 444 2 444
  • Email: info@isargroup.com
  • Çalışma saatleri: 08:00-18:00

Hakkımızda

Nasıl ``İSAR GROUP`` Olduk ?


İsar Group İnşaat, 2013 yılında inşaat sektöründe faaliyete başlamış olup sizin için herşeyi düşledi ve gerçeğe dönüştürdü.

Sizin için en iyisini yapmaya çalışan bir inşaat firması olarak İsar Group, konut projelerinde yeşil alana önem veriyor. İnşaat projeleriyle özgürce nefes alabilecek ve kendinizi doğanın kucağında bulacaksınız.  Sizlere farklı bir yaşam konsepti sunan inşaat firması, tatili ayağınıza getirerek tüm yıl boyunca, şehir hayatı içinde kendinizi tatilde hissedebileceğiniz koşullar oluşturulmuş. Sosyal donatılarından, ortak yaşam alanlarına kadar her detay sizin için düşünülüp, gerçeğe dönüştürülmüş.

İsar Group İnşaat, sizler için kaliteli bir yaşamın standartlarını belirliyor.

İç mekanlarda kullanılan aksesuarlar ve malzemeler birinci sınıf ürünlerden seçilmiş. Detaylarda kaybolacağınız, ilk görüşte büyüleneceğiniz bir görsel uyum yakalanmış. Mimari tasarıma uyumlu bir konsept yaratılarak, geniş pencerelerle manzaranın tadını her açıdan çıkarmanız için uğraşılmış.

İsar Group İnşaat’ın konut projeleri sadece görsel olarak zengin değil, yürürlükteki yönetmeliklere göre sağlam da inşa edilmiş konutlar. Titiz çalışan bir inşaat firması olarak İsar Group İnşaat, aileniz ve sevdiklerinizle güvenle oturacağınız konut projeleriyle sizleri tanıştırmak için satış ofislerine davet ediyor.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu, hayata geçirdiği tüm projelerde insana, doğaya çevreye ve topluma saygılı olarak süreklilik ilkesini yerine getirmek. yenilikçi ve öncü bir firma olarak anılmak.

Vizyonumuz

Farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kuruduğu çalışma anlayışını koruyarak bu bakış açısı ile geliştirdiği projelerde yenilikçi ve öncü bir firma olarak yeni projeler üretmeye devam edecektir.

Kalite Politikamız

İSAR GROUP firmasında her şey samimi bir profesyonellikte yapılır. Bakış açımız her iki tarafında mutlu olduğu ve kazandığı bir bağ oluşturmaktır. Bu bağ kapsamında uygun şekilde ve uygun zamanlarda tarafımıza iletilen konularda müşterilerimizi destekleriz. Gerek yeni bir ev satın alırken gerek daha sonra bu evi bir yatırım aracı olarak kullanırken de ISAR GROUP desteğini her zaman yanınızda hissedersiniz.

Çalışanlarımız en üst kademeden en alt kademeye kadar sıcak bir gülümseme ile sizi karşılar ve isteklerinizi can kulağı ile dinler. Sizden tek beklentimiz sizin için doğru çözümleri oluşturabilmek için bize yeterli ve sağlıklı bir süreyi tanımanızdır.